Vodafone Kafana Göre Saati Kampanyası

Vodafone Freezone’lular kazanmaya devam ediyor, uzun yıllardır abonelerin gözdesi olan Vodafone bedava internet paketi kapsamında günde bir saat boyunca internetiniz bitmeden doyasıya internette takılabilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Freezone’lu olmayan 26 yaş altındaki aboneler ‘FREEZONE’ yazarak 1525’e SMS gönderebilir, hattın yasal sahibi 25 yaşından büyükse 542’yi arayabilir ve hat kullanıcısı olarak kendinizi tanımlatabilirsiniz.

Vodafone Kafana Göre Saati uygulaması son yıllarda güncellendi ve abonelere iki seçenek sunuldu: günlük veya saatlik olarak kullanabilecek internet paketleri, tarifeler dahilinde belirleniyor.

Vodafone Freezone Kafana Göre Saati Nasıl Yapılır?

Kafana göre saati uygulaması kapsamında aboneler günlük ya da saatlik avantajlardan faydalanabilir ve sosyal medyada dolaşırken, müzik dinlerken ya da video izlerken internet kotanız asla düşmez.

 1. Aylık Kafana Göre Saati

  Aylık kafana göre saati faturalı ve faturasız aboneler için büyük fırsatlar sunmaya devam ediyor, ‘Günde 1 Saat Müzik & Video’ ya da ‘Günde 1 Saat Sosyal Medya’ paketini seçebilir ve aylık 9 TL karşılığında bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

  Faturalı aboneler Vodafone internet kampanyası hakkından yararlanabilmek için için ‘ Faturalı Kafana Göre’ yazıp 3636’ya SMS atabilir. Faturasız aboneler ise ‘Kafana Göre’ yazarak 3636’ya SMS atabilir, gelen onay mesajının ardından aylık kafana göre saati uygulaması da başlayacaktır.
   
 2. Günlük Kafana Göre Saati

  Günlük kafana göre saati uygulaması kapsamında aboneler ‘Günde 1 Saat Müzik & Video’ veya ‘Günde 1 Saat Sosyal Medya’ paketini seçebilir ve günde 2 TL karşılığında internetin keyfini doyasıya çıkarabilir.

  Faturalı aboneler , seçimlerine göre ‘Saatlik Sosyal’ ya da ‘Saatlik Video’ yazarak 3636’ya SMS göndermelidir.
  Faturasız aboneler ise seçimlerine göre ‘Sosyal Medya Saati’ ya da ‘Video Saati’ yazarak 3636’ya SMS göndermelidir.
   

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Kafana Göre Saati Nasıl Satın Alınır?

SMS göndermekle uğraşmak istemeyen kişiler Vodafone internet paketi ve Kafana Göre Saati kampanyalarını Yanımda uygulaması ile pratik olarak satın alabilir, uygulama tüm Vodafone aboneleri için ücretsizdir ve sayısız fırsat içermektedir.

 • Vodafone Yanımda uygulamasını açın ve menü kısmında yer alan ek paketler bölümünü seçin,
 • Çıkan seçenekler arasından ‘Kafana Göre Saati’ işaretleyin,
 • Açılan ekranda günlük ya da aylık tercihlerinizi, video ve sosyal medya seçimlerinizi yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız aboneler için tüm işlemler aynı şekilde uygulanmaktadır.

Vodafone Kafana Göre Saati Kampanyası Detayları

Vodafone internet paketleri arayan ve Kafana Göre Saaatini tercih eden kişilerin bilmesi gerekenler:

 • Günde bir saatlik hakkınızı sabah, öğlen ya da akşam dilediğiniz vakitlerde bölerek kullanabilirsiniz; gün içinde tek seferde kullanmanız gerekmez,
 • Ancak Vodafone internet paketleri kapsamında bu pakette satın alınan haklar her gün 00.00’da yenilenmektedir, bu saate kadar kullanılmayan internet hakkı sonraki güne devredilmez.
Etiketler: Vodafone Freezone Vodafone Freezone Kafana Göre Saati Vodafone Freezone Kafana Göre Saati Nasıl Yapılır? Vodafone internet paketi Vodafone bedava internet paketi