Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Vodafone, abonelerine özel bedava internet paketi avantajları sunmaya devam ediyor.Faturalı ya da faturasız tüm aboneler Vodafone bedava internet paketi kampanyaları ile her an internet avantajına sahip oluyor ve internetsiz kalmıyor.

Vodafone birçok avantaj sunuyor ve kampanyalar sürekli güncelleniyor, kampanyaları toplu şekilde görebilmek ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip edebilir, Vodafone bedava internet paketi kampanyası ile sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone bedava internet paketi seçenekleri günlük, haftalık ve aylık oalrak değişmektedir. Kampanya seçenekleri arasında ihtiyacınız olan en ideal bedava internet Vodafone fırsatlarını seçebilir ve bedava internet kullanabilirsiniz.

 1. İnterneti Seviyorum Kampanyası

  5 GB’a kadar Vodafone bedava internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Vodafone’un kendi sitesi üzerinden giriş yapabilir ve karşınıza çıkan testi cevapladıktan sonra bedava internet kazanabilirsiniz.
  Türkiye’de internet kullanımı üzerine yapılan bu testte her abone farklı paket avantajlarına sahip oluyor, eğer şanslıysanız 5 sene geçerli 1 Terabyte pakete sahip olabilirsiniz.
   
 2. Vodafone Yanımda Uygulaması

  Faturalı ve faturasız tüm aboneler akıllı telefonlarına Yanımda uygulamasını indirebilir ve ‘Bana ne var?’ kısmından 10 GB’a kadar Vodafone internet paketi bedava seçeneğinden faydalanabilir.
  Yanımda uygulamasını tüm Vodafone’lular kullanabiliyor ve her aboneye özel her hafta yeni kampanya seçenekleri sunuluyor.
  Uygulamada aynı zamanda SMS, Konuşma ve diğer süprizlerle de kazançlı çıkabilirsiniz.
   
 3. İnternet Avcıları İle 20 GB İnternet Fırsatı

  Vodafone İnternet Avcıları oyununu yükleyen tüm aboneler, sokakta, caddelerde ya da açık alanlarda gezerken internet kazanabiliyor.
  Toplanan her bit farklı bir internet terimini ifade ediyor ve gün içinde 1 GB internet fırsatı sağlıyor.
  Günde en fazla 20 GB kazanabilirsiniz, oyunu indirmeniz ve telefon numaranızla giriş yapmak yeterli olacaktır.
   
 4. FreeZone’lu Olanlar Kazanıyor

  Daha önce FreeZone’lu olmadıysanız bedava internet paketi Vodafone haklarından yararlanabilmek için 26 yaşından küçük olmanız yeterli olacaktır.
  Hat sahipleri 26 yaşından daha büyük olsa bile hattı kullanan kişiler TC kimlik numarasını gönderebilir ve 4 GB İnternet hakkından yararlanabilir.
   
 5. Vodafone SüperNet Gençlik Kampanyası

  Evine internet bağlatmayı düşünen Vodafone’lular hem evde hem de cep telefonunda internet avantajlarından yararlanabilir.

  Abone olurken Vodafone cep numaranızı belirttikten sonra 1 yıl boyunca hattınıza her ay 2 GB yüklenecektir. Ancak kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin FreeZone’lu olması ya da 26 yaşından daha küçük olması gerekiyor.
   

TL Yükle İnternet Kazan

Vodafone bedava internet paketleri arasında en çok kullanılan kampanyalardan biri TL yükleyerek internet kazanmak oluyor. En az 20 TL ve üzeri tüm yüklemelerde 1 GB internet kazanma şansına sahip olmak için SMS gönderimi ya da katılım ücreti gerekmiyor.
 

Etiketler: Vodafone bedava internet paketi kampanyaları Vodafone bedava internet paketi kampanyası Vodafone bedava internet paketi bedava internet Vodafone Vodafone bedava internet