Turkcell Salla Kazan İle Sınırsız Hediyeler Devam Ediyor!

Turkcell Salla Kazan İle Sınırsız Hediyeler Devam Ediyor!

Turkcell salla kazan hakkı ile birçok kişi internet, SMS, dakika, dergilik paketi, aylık TV paketi ya da aylık Fizy premium paketi gibi haklardan yararlanmaya devam ediyor.

Turkcell salla kazan avantajının 3 Ocak 2019 tarihinde sonlandırılması bekleniyordu ancak abonelerden gelen yoğun talepler doğrultusunda kampanyanın süresi 2020 yılına kadar uzatıldı.

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanan milyonlarca kişi bulunuyor ve  ücretsiz bir katılım hakkı sunuluyor bu sayede kolay ve bedava internet kazanma şansı elde ediliyor.

Salla Kazan Kampanyası Nedir?

Salla kazan kampanyası tüm abonelere sunulmaktadır ve haftada bir kez katılma hakkı bulunur. Bu avantaj sayesinde kullanıcılar şanslarına göre hediye kazanır; İnternet ve Aylık paketler en fazla talep edilen ve en fazla çıkan kampanyalardır.

Turkcell bedava internet paketi arıyorsanız mutlaka salla kazan avantajını değerlendirmelisiniz aksi takdirde ek ücretler ödeyerek internet paketi satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Salla kazana katılabilmek için telefonunuzu sallamanız gerekiyor ve sonrasında şansınıza göre hediyeniz belirleniyor ve hattınıza gelen onay mesajı ile ücretsiz kullanımlar başlıyor.

Salla Kazan İle Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Diğer Avantajlardan Nasıl Faydalanılır?

Bedava internet ve sınırsız hediye fırsatlarından yararlanabilmek oldukça kolaydır ve faturalı – faturasız tüm aboneler için geçerlidir. Turkcell salla kazan kampanyasına katılmak ve hediyelerden yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  • Turkcell Hesabım uygulamasını açın, eğer telefonunuzda bu uygulama yoksa akıllı cihazların uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz,
  • Sağ üstte bulunan ‘Salla Kazan’ kısmını seçin,
  • Yeni ekranda bir kutu belirecektir, telefonuzu sallayın,
  • Telefonunuzu salladıktan sonra kutu da hareketlenecek ve yaklaşık 3 saniye içinde açılacaktır,
  • Açılan kutu size ne kadar kazandığınızı belirtecektir; SMS, dakika, aylık premium paketler, dergilik, cepte gol haberleri ve Turkcell bedava internet haklarından biri sizin olacaktır.

Turkcell salla kazan uygulamasından çıkan hediyeyi beğenmediğiniz takdirde bir hafta beklemeniz gerekecektir.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Katılım Şartları Nelerdir?

Turkcell hesabım salla kazan avantajları tüm abonelere açıktır ancak bazı katılım şartları da bulunmaktadır:

  • Hediye kazanabilme hakkı her Cuma günü 09:00’da yenilenmektedir ve her Perşembe günü 23:50’ye kadar katılım hakkınız bulunmaktadır,
  • Turkcell salla kazan kampanyasından yararlanabilmek için hattınızın 4.5 özelliğine sahip olması gerekir aksi takdirde uygulama kısmında ‘Salla Kazan’’ seçeneğine giriş yapamayabilirsiniz,
  • 30 TL ve üzeri yükleme yapan hazır kart kullanıcıları bir hak daha kazanırlar ve bir hafta içinde iki kere salla kazan ile hediye alabilirler,
  • Turkcell salla kazan kampanyasından daha fazla bedava internet ve diğer hediyeleri kazanabilmek için özel günleri takip edebilirsiniz; özel günlerde de ek haklar verilmektedir,
  • Bir hafta boyunca salla kazana katılmadığınız takdirde hakkınız sonraki haftaya devredilmez ve silinir dolayısıyla haftalık olarak hakkınızı kullanmaya özen göstermelisiniz.
Etiketler: Turkcell salla kazan Salla kazan kampanyası