Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell mobil hat hat sahibi kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Günümüzde konuşma, sms ve diğer paketlere oranla Turkcell internet paketleri daha fazla tercih ediliyor ve pek çok kişi Turkcell bedava internet paketi kampanyaları hakkında araştırmalarına devam ediyor.

Sosyal medya kullanımının yaygınlaşması ve birçok işlemin internete taşınması ile birlikte internet paketleri yetersiz kalıyor ve sürekli yeni internet paketi yapmak kişilerin bütçesini sarsabiliyor, operatör kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak isteyen Turkcell bedava internet paketi seçenekleri ile müşteri çekmeye devam ediyor.

Turkcell bedava internet kampanyaları sürekli güncelleniyor ve en güncel seçenekler ile internete girmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Faturalı ve faturasız hatlara özel bedava internet paketi sunan Turkcell, her ay yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. En güncel ve son kampanyalar ise aşağıda listelenmiştir. Siz de Turkcell bedava internet paketi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

 1. Paycell İle 1 GB Hediye Paketi

  Paycell uygulamasını kullanan ve Turkcell faturalı hat sahipleri, fatura merkezlerinden veya Paycell kullanarak ödeme yaptıkları takdirde Turkcell 1 GB İnternet Hediyesi fırsatından yararlanabilecek.

  Kampanyaya katılabilmek için FATURA yazıp 5955’e gönderdikten sonra Paycell veya kurumsal ödeme merkezlerinden fatura ödeyen tüm Turkcell hat sahipleri anında 1 GB internete sahip olacaktır.
   
 2. Yaani Uygulaması İle 2 GB İnternet Paketi

  Turkcell internet paketi bedava seçenekleri arasında uzun süredir bulunan ve tüm müşterilerin yararlanabileceği 2 GB internet paket hediyesi sunuyor. Yaani arama motorunu akıllı telefon ve tabletleri üzerinden kullanan kullanıcılar bir hafta içinde 2 GB bedava internet yüklenecektir.

  Kampanya tüm Turkcell müşterileri için geçerlidir ve kampanya ücreti bulunmaz, Turkcell hat kullanılan telefon ve tabletlerde geçerlidir.
   
 3. GNÇ Turkcellilere Özel İnternet Paketi

  GNÇ Turkcell’li olan aboneler 30 TL ve üzeri yüklemelerde Turkcell 1 GB Bedava internet hakkı kazanıyor, eğer faturalı hat sahibiyseniz bu kampanya geçerli değildir.

  Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret alınmıyor ve SMS gönderimi gerekmiyor.
   
 4. Turkcell Hesabım İle Bedava İnternet Paketi

  Hesabım uygulaması her hafta ve özel günlerde Turkcell bedava internet paketi kampanyası sunmaya devam ediyor. Hesabım uygulaması ücretsiz olarak indiriliyor ve herhangi bir ücret kesintisi yaşanmıyor.
   
 5. Otomatik Ödeme Talimatı İle İnternet Paketi

  Turkcell faturalı hatlar için bedava internet paketi seçenekleri ile de diğer operatörlerden sıyrılıyor, otomatik ödeme talimatı veren faturalı hat sahipleri ilk ödeme gününden itibaren 2 GB İnternet paketi hakkına sahip oluyor.
   

Turkcell 10 GB İnternet Paketi

4.5G hattı almayan aboneler, yeni hat aldıkları takdirde sim kartın üstünde yer alan kodu gönderiyor ve 10 GB İnternet paketine sahip oluyor.

ENHIZLI boşluk hediye kodunu 2222’ye göndererek 6 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava internet paketi Turkcell hakkına sahip olabilirsiniz.

Etiketler: Turkcell bedava internet paketi kampanyaları Turkcell bedava internet paketi seçenekleri Turkcell bedava internet Turkcell bedava internet paketi Turkcell internet paketi bedava Turkcell 1 GB Bedava internet bedava internet paketi Turkcell