Türk Telekom Sil Süpür İle Sınırsız Hediyeler Devam Ediyor!

Türk Telekom Sil Süpür İle Sınırsız Hediyeler Devam Ediyor!

Türk Telekom, Sil Süpür ile aboneleri için farklı avantajlar ve hediyeler sunuyor, yaklaşık bir yıldır abonelere sunulan bu özellik herkes tarafından çok sevildi ve her hafta kullanılabiliyor.

Sil Süpür ile bedava internet, konuşma, SMS, bir aylık arayanı bil hizmeti ya da anlaşma sağlanılan firmalardan indirimler kazanabilirsiniz. Hediyeler tamamen kullanıcı şanslarına göre belirleniyor ve herhangi bir algoritma kullanılmıyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nedir?

Türk Telekom bedava internet arayışları diğer avantajlar arasında her zaman daha çok merak ediliyor ve her zaman daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Sil Süpür oyunu ise tüm operatör kullanıcılarına farklı hediye avantajları sunuyor bu sayede kullanıcılar ek paket ücretlerinden kurtuluyor ve alışverişlerinde indirim kazanabiliyor.

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile Sil Süpür oyunu oynanıyor; tozlu kutuları temizleyerek hediye kutuya ulaşıyorsunuz ve hediyeniz belirleniyor. Türk Telekom Sil Süpürle internet kazanmak ve diğer avantajlardan yararlanmak aboneler için büyük bir sürpriz oldu ve bu uygulama müşterilerin ilgisini ve takdirini toplamaya başladı.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur?

Türk Telekom Sil Süpür oyununa faturalı ve faturasız tüm bireysel aboneler katılabilir ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilir. Türk Telekom Sil Süpür nasıl oynanır veya nasıl kayıt olunur sorusunun cevabı için aşağıdaki adımları uygulayın:

 • Akıllı cihazınıza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin ve giriş yapın,
 • Telefonunuzda Türk Telekom Online İşlemler uygulaması varsa ilk adımı atlayabilirsiniz,
 • Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan sürpriz hediye kutusunu seçin,
 • Açılan ekranda ‘Sil Süpür’ kısmını işaretleyin ardından tozlu kutular ekrana gelecektir,
 • Tozlu kutuları temizledikten sonra hediye kutusu ekrana yansıyacak ve kazandığınız hediye belli olacaktır,
 • Hattınıza gelen onay SMS’inin ardından kullanımlar açılacak ya da alışveriş için şife gelecektir.

Sil süpür seçeneği uygulamanızda gözükmüyorsa güncelleme yapabilirsiniz, ardından siz de sil süpür ile kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Oyunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Türk Telekom Sil Süpürle hediye kazanmak oldukça kolaydır ancak abonelerin dikkat etmesi gereken noktalar da bulunmaktadır, katılım koşulları ve detayları:

 • Kampanyada kazanılan SMS, Dakika ve İnternet hakları sadece yurt içinde geçerlidir,
 • Kazanılan hak ve avantajlar sınırlı süreler içinde kullanılmalıdır aksi takdirde silinecektir,
 • Hak ve avantajlar devredilemez ve başka bir kampanya ile birleştirilemez,
 • Faturalı ve faturasız bireysel aboneler tamamen ücretsiz olarak katılım sağlayabilir, hiçbir ek ücret ödenmesi gerekmez,
 • Sil süpür oyunu oynayarak hediye kazanmak için her hafta Cuma ya da Çarşamba gününü seçmelisiniz,
 • Haklar her hafta yenilenir ve katılımın sağlanmadığı haftalar için ekstra bir hak verilmez,

Türk Telekom Sil Süpür Oyununu iptal etme hakkı da bulunmaktadır, iptal etmek için: müşteri hizmetlerini arayabilir ya da online işlemler menüsünü kullanabilirsiniz.

Etiketler: türk telekom sil süpür Sil Süpür ile bedava internet Türk Telekom bedava internet Türk Telekom Sil Süpürle internet kazanmak Türk Telekom Sil Süpür nasıl oynanır