Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Türk Telekon faturalı ve faturasız hatlara özel bedava internet paketi seçenekleri sunuyor, tamamen ücretsiz olan bu uygulamalarda kullanıcılar 30 GB’a kadar internete sahip olabiliyor.

Türk Telekom bedava internet paketi kampanyaları sürekli güncelleniyor, kampanyaların tamamından haberdar olmak ve her ay yeni bir hakka sahip olmak için güncellenen listemizi inceleyebilir, sınırsız bedava internet paketleri yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketi seçenekleri özel günlerde de değişim gösteriyor aynı zamanda daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve müşterilerini memnun etmek için hediye internet dağıtımı devam ediyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları Nelerdir?

En güncel Türk Telekom bedava internet kampanyası seçenekleri aşağıda listelenmiştir, katılım şartları dahilinde bedava internet hattınıza yüklenecektir ve birçok kampanya düzenli olarak kullanıma açıktır bu sayede en az ücret ile en fazla Türk Telekom bedava internet avantajına sahip olabilirsiniz.

 1. Türk Telekom Online İşlemler İle Hediye İnternet Paketleri

  Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını daha önce kullanmayan aboneler, uygulamaya giriş yaptıktan sonra 1 GB bedava internet hakkına sahip oluyor.
  ‘ 1 GB KAZAN ‘ yazıp 5555’ e gönderen tüm faturalı ve faturasız aboneler bu işlemle Türk Telekom bedava internet fırsatından yararlanabilir.

  Aynı zamanda uygulama her hafta belirli günlerde hediye internet dağıtıyor, uygulama içerisinden ‘Sil Süpür’ oynayan şanslı kişiler 30 GB bedava internet avantajını kullanabilir.
   
 2. E – Fatura İle Bedava İnternet

  Kağıt israfını önlemek ve 1 GB Türk Telekom bedava internet paketi hakkından yararlanabilmek için ‘ 1 GB e-mail adresiniz’ yazın ve3008’e gönderin.

  E – fatura kullanan aboneler ise diğer Türk Telekom bedava internet avantajlarını inceleyebilir.
   
 3. Türk Telekom Bedava İnternet Fırsatı

  Bedava internet Türk Telekom fırsatları devam ediyor, 3G hattını 4.5 G ile değiştiren aboneler her internet paketi satın alımlarında iki kat internet kazanabiliyor.

  3 Ay süreyle iki kat internet avantajlarından yararlanmak isteyenler, sim kart değişikliği sonrasında ‘2KAT’ yazıp 5555’e göndermelidir.
   
 4. Tivibu GO İle 5 GB İnternet Avantajı

  Faturalı ve faturasız tüm aboneler Tivibu abonelik paketlerinden birini kullanmaya başladığında 5 GB’a kadar Türk Telekom bedava internet kampanyası seçeneğinden yararlanabilir.

  Tivibu GO yazıp 5555’e SMS gönderin ve anında bedava internet hakkınız hattınıza yüklenecektir.
   
 5. Herkese 1 GB Hediye Fırsatı

  Telefonuna ‘Muud’ uygulamasını yükleyen her abone bir hafta boyunca geçerli olan 1 GB hediye kampanyasından yararlanabilir.

  Hediye internetler 7 gün içinde siliniyor ve her abone bir kez bu haktan yararlanabilir.
   

MMS Atanlar Kazanıyor

Gün içinde 3 kez MMS atan aboneler, Türk telekom internet paketi bedava fırsatı ile 500 MB internete sahip olabiliyor. Her gün MMS atarak 500 MB internete sahip olabilirsiniz ancak MMS hakkınız yoksa ücret kesintisi olacaktır.
 

Etiketler: Türk telekom internet paketi bedava Türk Telekom bedava internet paketi kampanyaları Türk Telekom bedava internet paketi Türk Telekom bedava internet Bedava internet Türk Telekom